לאכול אצל טראמפ

לאכול אצל טראמפ

כמה שווה לכם לאכול אצל טראמפ? הלכתי לבדוק זאת. לאחר שעברתי את חומת השוטרים, סעדתי ושלמתי את המחיר (רמז: גבוה מאוד) עדיין נשארתי עם סימני שאלה....

קרא עוד ←
יאקימונו

יאקימונו

ב-25 שנה מאז הוקמה מסעדת יאקימונו עברו אינספור טרנדים על שוק המסעדנות הישראלית. במהלך שנים אלו, טעם הקהל הישראלי השתנה, ונפתח מאוד לטעמים האסיאתים. כאשר הוקמה, היתה יאקימונו מהמסעדות היפניות הראשונות בישראל. הלכתי למסעדה כדי לבדוק האם היא עדיין מהמסעדות היפניות המובילות בישראל, וגיליתי אוכל נפלא, אך תמונה אנושית מרגשת אף יותר.

קרא עוד ←
הערב בו לשוני לא הפסיקה לבעור

הערב בו לשוני לא הפסיקה לבעור

הטעות הראשונה שלי היתה כאשר נתתי לשם העדין "קפה צ'יינה" להרדים את ערנותי. אמרתי לעצמי "כמה חריפות יכולות להיות המנות במסעדה המכנה את עצמה בית קפה"? הרי ידעתי שאני סועד במסעדה סצ'ואנית, מהמטבחים החריפים בעולם. הטעות השנייה שלי היתה כאשר האמנתי למתק השפתיים של המלצרית כאשר אמרה על המנה "היא מתובלת מאוד". חשבתי לעצמי: "מתובל מאוד זה קלי קלות

קרא עוד ←
ברזיל הקטנה

ברזיל הקטנה

במהלך שבוע של חופשה באילת אכלתי במספר לא קטן של מסעדות. כולן נבחרו לאחר עיון בביקורות, ואיכותן לא הכזיבה. יחד עם זאת, הן נפלו ברמתן בדרך כלל מאיכותה של מסעדה תל אביבית טובה. מסעדה אחת יצאה דופן, והיא "ברזיל הקטנה". אגיע ישר ל"שורה התחתונה" ואומר שלדעתי זו המסעדה הברזילאית הטובה בארץ.

קרא עוד ←
דיינינגס

דיינינגס

האם שווה לשלם כאלף ש"ח לזוג בעבור ארוחת הסושי הטובה בישראל? דיינינגס ממוקמת על הגג של דה נורמן, מלון הבוטיק היוקרתי ברחוב נחמני בתל אביב. זוהי סניף של מסעדה לונדונית בעלת שם זהה, שדורגה בטיים אאוט לונדון כאחת מחמש מסעדות הסושי הטובות בעיר. המסעדה התל אביבית מדגימה רמה הקולינרית אשר מציבה סטנדרטים חדשים, אשר טרם נראו כאן. באשר למחיר?

קרא עוד ←
האם אפשר לעשות בישול עילי ב2300 מטר?

האם אפשר לעשות בישול עילי ב2300 מטר?

כאשר רק פתח ז'אן סולפיס את מסעדתו בוואל ת'ורנס (אתר סקי מהמובילים באירופה, הממוקם באלפים הצרפתיים) והסועד הראשון בקש ביצה רכה, ז'אן בישל אותה כמקובל 3 דקות בדיוק במים רותחים, והגישה לאורח. הצרפתי המקומי, בז'קט טוויד חום וגס, דחה את הביצה מעליו, הטיח את המפית המעומלנת בשולחן ויצא בכעס מהמסעדה. "כך לא עושים ביצה רכה" הוא הפטיר עם צאתו.

קרא עוד ←